Alena Malovcová, masáže Hradec Králové - masážní salón
menu

ÚVODEM

Vážení zákazníci/klienti či spotřebitelé, vítejte v mém světě plném masáží, léčivých doteků, vůní, harmonických zvuků i ticha - a chcete-li - pojďte se mnou objevovat zákonitosti a krásy života či si jen vyměnit své zkušenosti. Budu velice ráda, pokud na mých webových stránkách naleznete přesně to, co právě hledáte a následně se třeba rozhodnete využít mých služeb a navštívit můj masážní salon. K Vašemu odpočinku a k načerpání nových sil jsem připravila - věřím, že - příjemné, klidné a diskrétní prostředí, do kterého Vás tímto srdečně zvu.

Nejprve mi ale dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji seAlena Malovcová a jsem profesionální masérka - živnostník působící výlučně mimo oblast zdravotnictví (nejsem zapsána v národním registru poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb). Garantuji, že veškeré mnou provozované služby jsou certifikované a plně odpovídají mé dosažené kvalifikaci a platnému živnostenskému oprávnění. Za kvalitu poskytovaných ošetření osobně ručím.

Mám za sebou mnoho lidských i profesních poznání, 30 let odborného vzdělávání, 30 let získávání masérských a jiných zkušeností a 30 let - téměř každodenní - masérské praxe. Mou snahou byla a je všestrannost - nabízím kolem 30 druhů různých masážních technik a masáží ve formě jednodruhových nebo kombinovaných ošetření. Pro jejich výběr je určující účel zákazníkovy/klientovy či spotřebitelovy návštěvy. Kriticky, objektivně, pružně, empaticky a intuitivně se vždy snažím najít ideální řešení, které by bylo citlivé, efektivní, účinné a optimálně vhodné pro danou indikaci konkrétní ošetřované osoby. Vše individuálně přizpůsobuji jejímu momentálnímu zdravotnímu stavu a kondici či současným možnostem, prioritám, speciálním potřebám, požadavkům a přáním, přičemž plně zohledňuji aktuální odezvu masírovaného těla. Své schopnosti a dovednosti nikdy nepřeceňuji. Při práci se rovněž řídím mezinárodně uznávaným etickým a morálním kodexem maséra (viz: web http://ascm.cz/o-nas/eticky-kodex). Vztahy s klienty buduji na vzájemné důvěře, respektu a vlídnosti, přesto je udržuji výhradně v profesní rovině.

Svou masérskou praxi v současné době provozuji v prostorách salonu Profi v Hradci Králové, který nabízí komplexní služby v oblasti péče o tělo - pedikúru, manikúru, kadeřnictví, kosmetiku, masáže a psychologické poradenství. Od roku 2014 je též držitelem ocenění Důvěryhodná firma (certifikát uděluje společnost Centrum výzkumu názoru klientů, s.r.o., Ostrava). Jsem zde součástí týmu odborníků, který jednotlivé služby zajišťuje na vysoké profesionální úrovni. Osobitý přístup ke každému zákazníkovi je tu samozřejmostí. Jsme tu pro Vás a bude nám ctí, vyberete-li si právě naše služby.

Creator © 2005-2022 Alena Malovcová
Webdesign © 2021 Petr Bláha
Photos © 2021 Vladimír Lesák & fotobanka CanStockPhoto
Všechna práva vyhrazena!